Vége a nyárnak, meg a nagy lazulásnak, kezdődik az aerobik szezon, yupiiiiiiiiiiiiiii!
Nehogy azt higgyétek ám, hogy eddig csak lógattam a lábam, meg mindenféle aerobik táborokban hesszeltem, meg futkároztam a szigeten, áááá dehogy.... Jó, bevallom, ezt csináltam.
De azért közben történt haladás is, Lulu beváltotta például karácsonyi ígéretét, lássátok, íme:
Szóval így, hogy a rongyosra koptatott és taposott pipőm iktatásra került a kukába, és egy ilyen zsír új lábbeli feszülhet a talpikáimon, visszatértem A Projekthez.
És lássátok mekkora mázlista vagyok én, egy kánikulás nyári napon, éppen hazafelé sétafikáltam, amikor egyszer csak "elém ugrott" egy iskola, pont a tornatermének az ablakai alatt haladtam el. Ez égi jel volt, az a suli kb. 5 perc sétára van új lakóhelyemtől, hát nem állat?
Jelentem a projekt elindult a megvalósítás útján, bérleti szerződés aláírva, szórólap készül, zeneszerszám kerestetik, plakátom jövő héten landol a faliújságon:
Úhhh kicsit izgulok. Kicsit NAGYON!!!! És egyre jobban, ahogy közeledik a nap. Amit legalább annyira várok is, mint amennyire izgulok. Tiszta őrület...
