Van az úgy, hogy az ember érzi, hogy valamit
változtatni kell az életen, és mégis ül a popiján nagy nyugalomban. Valami nem
az igazi, lehetne jobb is, de azért mégsem tragikus a szitu, hát elvan, mint a
befőtt és nem történik semmi a világon. Ilyenkor jön az Élet, jóóóóóóóóóóóóóóól
valagbarúgja, és egyből van lendület.
Na ezt történt velem is, vagyis történik folyamatosan.
Az életmód
Keringőzött a gondolat a
fejemben, hogy hát nem kéne ennyi mindent összezabálni, hát jött egy jó kis
candida-kúra kényszerből, és rendbejött az alakzatom a kis beleimmel együtt, és megtörtént az életmódváltás.
A lakóhely
Valahogy azt is éreztem tavaly
júliusban, hogy ebben az albiban én egy évre vagyok kalibrálva. Nem tudtam,
hogyan de éreztem, hogy egy év és változás jön, és jó irányba. És mit tesz
isten, a tulajdonos nemrég tájékoztatott, hogy el kell adnia a lakást, úgyhogy
albikeresés reloaded!!! A keresgélés nyűgje és a költözködés kínjai ellenére
inkább örülök ennek, mint nem. Nagyon úgy fest, hogy nem kell még egy nyarat
lehúznom a nyolcadik emeleti, ilyenkor negyven fokos lakásban.
Az edzői meló
Aztán már gondolkoztam egy ideje,
hogy termet kéne váltani. Ez az érzés főleg akkor hatalmasodott el rajtam,
amikor kedves sorstársaim lelkendezve mesélték, hogy akár 20 lelkes kezdő
vendéget ugráltatnak meg egy-egy órájukon, amíg nálam csak hárman „tolonganak”
átlag. És akkor jött a hab a tortán, egyszer csak hipp-hopp, a fitnessben az
aerobik terem helyén, amelyikben eddig munkálkodtam, kinőtt egy kardio terem.
Egyik napról a másikra, hát ezek a kardio termek már csak így szaporodnak
minden előjel nélkül. Persze a telefonszámom is elveszett ezzel párhuzamosan,
úgyhogy a váratlan eseményről szerda késő este lettem tájékoztatva. Még
szerencse, hogy a kardio terem nem csütörtökön nőtt oda, mert még mentem volna
feleslegesen órát tartani aznap. Szóval erről ennyit, nagy veszteség nem ért,
viszont gyakorlatot szereztem! Már nincs gyomorideg meg lámpaláz meg lábremegésJ Így a jövendőbeli
lakhelyem környezetében léphetek színre mint edző.
Kíváncsian várom azért, mit
tartogat még nekem az Élet a közeljövőre nézve, most, hogy ilyen nyitott lettem
a változásokra…