2012. január 22., vasárnap

A jó edző holtig tanul...

... és új vizekre evez. Mert ez most nem a dübörgő zenés, vendéget üvöltve hajtós edzés, ez egészen más.
És mert nem telhet el két hónap sem vizsga nélkül,még unatkoznánk, íme, új "végzettségem":

Testegyensúly Funkcionális Personal Trainer

Persze attól még, hogy az ember nem üvölti le a kuncsaft haját, nem jelenti azt, hogy tingli-tangli az óra, sőőt. Szerencsétlen diszbalanszozódott (uh de szép magyaros ez így) stabilizáló, rotáló, flektáló, extendáló elgyengült, rövidült törzsizmaink szivatós helyrepofozása, idegrendszeri "okosítással" a gerinc és az ízületek védelme jegyében. Lehet, hogy a zene éppen lágy, de miközben reszkető testtel fekvőtámasz pozitúrában tartja magát az ember percekig, lábfeje pedig egy nagy ingatag gumilabdán "pihen", vagy csukott szemmel fél lábon, megemelt karokkal álldigál egy önálló életet élő, illegő-billegő bosun, hát az minden, csak nem tingli-tangli.

Úgyhogy a továbbképzésnek köszönhetően bővült szadizós gyakorlataim tárháza, szobám berendezése pedig kezd egyre inkább fitness teremhez hasonlítani, ahol szék helyett óriáslabdákon lehet ülni:))