2011. október 15., szombat

Kitartás, türelem, ez a kettő kell nekem

Az előbbinél többször is sorbaálltam, amikor osztották, az utóbbinál egyszer sem.

Merthát ez az aerobik téma is olyan, mint minden más biznisz, idő kell, míg beindul. Csak legyen az embernek türelme ezt az időt kivárni, mert a kuncsaftok nem teremnek csak úgy minden bokorban, vonzani kell őket, mint a mágnes. A bevonzás után aztán meg meg is kell őket tartani, jöjjön vissza, tízből egy, úgy épül a vendégkör. Lulu türelmetlen.

Aztán ott van az is, hogy el kell viselni, ha azon a napon éppen nem jött össze a vonzás, és ott áll az ember lánya egy szál kuncsaft nélkül. Na ehhez meg kell a kitartás, nehogy má' feladjuk, ha ennyi energia van benne! Lulu kitartó mint állat, makacs mint az öszvér.

Úgyhogy kéremszépen, ezúton jelentem, hogy kiterjesztettem a tevékenységemet, íme:

A helyszín: Budapest, Révay u. 12. Supergym
Az időpont: Csütörtök 17 óra


2011. október 4., kedd

Első szárnypróbálgatásaim

Szóval van az úgy, hogy az ember lánya a saját kárán tanul. 

Mert van az úgy, hogy az ember lánya nagy lelkesen nekivág a dolgoknak, és nem néz kellően körül előtte, aztán csodálkozik, hogy pofára esés van. Ezért van az úgy, hogy nem ír a blogba akkor, amikor illene, mert a pofára esettség állapotában nem elég lelkes, hogy a ehhez bloghoz méltó túláradó energiával telt bejegyzést szüljön. És akkor inkább nem ír, mert kényszerből nem gyün az ihlet.


Aerobik órákat hirdetni, termet előre több hónapra bérelni, mikor adott a lehetőség rövidebb távokra, körül sem nézni, észre nem venni, hogy pár száz méteres körzetben akad nem is egy konkurencia, hát az aztán fejjel a falnak! Aztán utána lelombozódni, hogy nincs vendég ajjjaj, annyira sikerült elnyomni megfontolt Nyuszkó Kisasszonyt, hogy az már túlzás.


Viszont van az úgy, hogy az ember lánya új erőre kap!

Társalog a kongresszuson a sorstársakkal, és rájön, hogy a probléma nem egyedi egyáltalán, és rájön, hogy ezen át kell esni.
Csakúgy mint a szüzesség elvesztésén, éééés igen, az is megtörtént, megvolt az első önálló, teljes idős óra a bemelegítéstől a nyújtásig, és ez nagy szó.
És miután ellustizta az egész nyarat, most kénytelen minden egyes órára felkészülni, és közben fejlődik.
És mindeközben új stratégiát dolgoz ki az önmegvalósítás jegyében.


Még nem sikerült teljesen túllépni önmagamon, és porba döngölni az önkorlátozó hiteket, de rajta vagyok. Próbálgatom a kis szárnyacskáimat, amik még gyengék és koordinálatlanok, DE ELKEZDTEK KINYÍLNI!!!

Úgyhogy kedves Olvasók, tudjátok meg, hogy továbbra is várok minden jelentkezőt, aki szeretne tanúja lenni a szárnyacskáim erősödésének, és mindezt októberben tök ingyér!!!!