Úgyhogy iszonyat lelkesedéssel vetettem magam az újabb egész napos aerobik buláj kellős közepébe. Végre nem nekem kell gondolkozni, elég csak majom módjára utánozni! Ezt a bulájt úgy hívták, hogy "Testébresztő Aerobik Nap".
Na az én testem vasárnap reggel fél nyolckor ébredt, már ha az ágyból való négykézláb kikászálódást ébredésnek lehet nevezni. Két napja kínzott engemet az izomláz a csütörtök esti triplázás után, és nem gyógyította azt a lajhár tempóban történő laza futás, mint "rádolgozás" sem. Na gondoltam, majd gyógyulok a bulájban!
De ezen a bulájon szakítottam eddig fanatikus, egész napot végigtomboló atomantis módszeremmel, és finnyás módra, ha világossá vált, hogy nem jön be az óra, akkor otthagytam a fenébe. Úgyhogy az aerodance-nek titulált, de valójában zumbaszerű ugribugrit két percig bírtam idegekkel, az elsőként kipróbált, de meggyötört combizmaimnak gyilkos body balls-t húsz perc után hanyagoltam, és átvonszoltam magam az expo területre, ahol a nap folyamán elfogyasztottam egy raklapnyi 63%-kal csökkentett cukortartalmú négercsókot és egyéb fitness rágcsákat, megmérettetett a testem víz-zsír-izom-ásványianyag összetétele, nyakig turkálhattam az aerobik ruházatok között. Kipróbáltam a sparrow-bag nevezetű újdonságot. Ez szintén nem került be az első százba nálam, ez a homokzsák az én miniatűr kezeimnek megfoghatatlan, maradok a súlyzónál, úgyhogy húsz perc után ez is ment a levesbe, és mentem is a következő helyszínre "fantastic jump"olni, vagyis ilyen rugós asztalon ugrálni. Hát az tiszta gyerekkor. De egyszer csinálós volt ez is, nem leszek nagy rajongója.
Szóval kicsit olyan vásározós-nézelődősre vettem a figurát. Öregszem talán? Egy rossebet!!!!
Mert volt ereszd-el-a-hajamat afrodance...
pörgős-forgós koreográfiás aerobic performance...
szívatós gymstick...
és hátamat-kimozgatós gerinctréning...
Az izomlázam természetesen elmúlt :)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése