2010. november 22., hétfő

Kipattanó ötletek az önmegvalósítás jegyében

A blog létrehozásának az ötlete tegnap pattant ki a fejemből a suliban. Kész csoda, hogy a szellemi-fizikai végkimerülés határán bármilyen épkézláb gondolat meg tudott születni a fejemben, nevek nem jutottak eszembe aznap már... Menjünk szépen sorban.

A nevezett suli egy aerobik oktatói tanfolyam (a továbbiakban a nagybetűs Suli).  Hétvégéken tartják, hogy munka mellett is tudjon járni az ember lánya. Meg ha esetleg a túlvállalásra hajlamos ember lánya még másoddiplomás levelezős képzést is igénybe vesz a nem-éppen-nyolc-órás melója mellett, akkor az mellé is beférjen. Így van olyan hét, hogy péntek-szombat-vasárnap teljes valójában a tanulás jegyében zajlik. Szóval ha esetleg az élete virágjában lévő ember lánya a lazulás jegyében nagy ritkán szórakozni is elmegy, akkor azt két tanulmányi nap közé tudja beiktatni. Így történt ez most hétvégén is. Az ominózus hétvégét viszont két olyan hét előzte meg, amikor az ember lánya a szakmai gyakorlatszerzés és ismeretbővítés jegyében esténként fitness stúdióba költözött dupla órákat végigugrálni a lakhelyétől minél távolabb eső szolgáltató egységekben. (Vagy pl. családtagját segítette a költözésben hajnali 3-ig tartó falfestés, függönyvarrás, szekrénypakolás keretében.) Szóval alvás nem sok volt, csak tányérnyi karikák a szemem alatt...

És mégis megszületett az ötlet. Most meg itt ülök órák óta, hogy találjak normális hátteret, meg szépek legyenek a színek, meg egyáltalán rájöjjek, hogy hogyan is kell ezt a blogozást csinálni.
Nem tudom fogja ezt egyáltalán rajtam kívül bárki olvasni. Ha nem, az se baj, én lássam leírva. Ha le van írva, akkor már végig kell csinálni, nincs mese, mint egy szerződés. Hogy mit is?
AEROBIK OKTATÓ LESZEK. Minden körülmények között! Nem a legjobb időpontot választottam az önmegvalósításra, Nyuszkó Kisasszony (be fogom mutatni később) is fúrja a projektet szorgosan. Nem számít.
Szóval kedves Olvasó, velem tarthatsz ezen a döcögős úton.
A rendszeres olvasók kedvezményt kaphatnak a jövendőbeli óráim árából :)

2 megjegyzés:

  1. Hajrá Kriszti! Felvettem a blogot a könyvjelzőim közé. ;-)

    VálaszTörlés
  2. Szia Lujza:)
    nagy vagy , nem tudom NEKED miért meglepetés e lépés, én rövid együtt melózásunk után sem csodálkozom, hogy végül e mellett döntesz:) fittneslady:)
    sok sikert és írj !
    Pusz Dió

    VálaszTörlés