Ha Lulu, Nyuszkó Kisasszony és AtomAnti fizikailag három testben lennének, akkor bizony szombaton mindhárman egyszerre nyomták volna az ipart párhuzamosan, három különböző helyszínen. Sajnos csak egy testünk van. De az az egy test megérdemel egy nagy vállonveregetést, mert kitartóan állta a terhelést szombaton hat, aztán vasárnap három (és fél) órán keresztül!
Merthogy KONGRESSSSZUS volt, az utolsó energiafeltöltés és gőzkieresztés a Nagy Tanulós Időszak előtt.
Egy ilyen kongresszust nem úgy kell ám elképzelni, mint amikor bemész a fitnessbe edzeni. Ez egy óriási ERESZD-EL-A-HAJAMAT! Ahol több százan dobbantanak, emelkednek, rúgnak, fordulnak, hajolnak, tekernek egyszerre, egy irányba, egy ütemre, egy vezényszóra. A csarnok olyan, mint egy gigantikus energiamező, ami a zene ütemére lüktet, motorja az edző, aki kint áll a több száz ember előtt a színpadon. A lelkesedés győz a fáradtság felett, és felszabadítja a rejtett tartalékokat. Az elme kikapcsol, félredobja a napi gondokat, és csak a feladatra koncentrál. Együtt tombol a fanatikus, a szakmabeli, a hobbisportoló. Az éhség új dimenziókat nyer.
És nem ám csak olyan koreográfiabuzik virulhatnak, mint én. Megtalálható itt minden a pilatestől kezdve a spinning marathonon át a kangooig minden. Mivel párhuzamosan vannak a szeánszok, dilemmázhat az ember, hogy most mire is menjen, mert osztódni nem tud. Megy hát amerre viszi a lába. A nap végén, amikor már nem nagyon akarja vinni, akkor beköltözik egy helyszínre.
Szóval ez volt a szombatom, rengeteg tánc, step padon trappolás és forgás, gerinctorna, gyilkos-gymstick, star training. Sok-sok tudással, boldogsághormonnal és némi kis tejsavval tértem (másztam) haza, hogy aztán másnap, kicsit lazábban folytassam a konkurencia rendezvényén. Hát istenem, imádom a miniatürizált promo ajándékokat, meg a 40-es méretű reklámstrandpapucsot:)
Ennyit a szórakozásról, most jön a munka.
Lulu ketrecbe zárja kicsit AtomAntit, és teret ad a parázós Nyuszkó Kisasszonynak, hogy virítson valamit szellemi képességeiből, ami a tanulmányokat illeti. Mert a vizsgák visszavonhatatlanul itt vannak mindhármunk nyakán...

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése