2011. március 28., hétfő

Félig elveszített szüzesség

Hogy lehet azt félig elveszíteni? Hát így:

Vasárnap, Coca Cola Testébresztő, egész napos mindenféle kedvenc óráimból összeállított programok, 1500 ember egy csarnokban együtt ugrál, szóval a szokásos nagy banzáj.

De én nem voltam ott. Mert bár mostanában kevés szó esett róla, de a Suli dübörög ezerrel, tesztek, zh, megállíthatatlanul közeleg a vizsga(sorozat). Úgyhogy tanultam a hétvégén mint a güzü. És mivel ilyen koros fejjel már megvisel egy egész napos tanulás, kikapcsolódásként vasárnap reggel (már lassan elfelejtem, hogyan kell sokáig aludni) elmentem egy órát tornázni.
Ahol is az edző megkérdezte, hogy van-e közöttünk tanuló. Én meg gyanútlanul nagy büszkén mondtam, hogy én az volnék. A következő mondata: "Akkor tartasz egy bemelegítést?"

Kikerekedett szemek, kihagyó szívdobbanás, majd 200-as pulzus, remegő lábak, izzadás. Fiziológiai reakciók egész tárháza, amit néhány másodperc leforgása alatt sikerült produkálnom. "Igazi" vendégek előtt még sosem szerepeltem, és már elég régen gyakoroltam, volt ám para!
De azért lenyomtam :) És nem volt ám olyan rossz!
Szóval ez volt a szüzesség elvesztése. Azért csak félig, mert ez még csak egy 10 perces bemelegítés volt, nem egy egész óra.


Tesókám aszondta, még a végén tényleg edző lesz belőlem. Hát ez a cél, nem?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése