2011. február 9., szerda

Amikor AtomAnti és Nyuszkó Kisasszony egymásra talál

Éppen termékenységi időszakomban vagyok.
Blogbejegyzések szempontjából:) Mert alapszabály ugyi, hogy csak pozitívan, de az is, hogy kényszerből nem írunk, csak ha megszáll az ihlet. Az ihlet meg akkor száll meg, amikor aerobikos ingerek érnek. Az meg most van dögivel, ugyanis korlátlan havi bérlettel rendelkezem az egyik fitness terembe. Ójjaj, veszélyes ez ám a Lulunak!
Hajtja ugyanis a vére. AtomAnti vére, aki olyan fajzat, hogy egyből beköltözik a terembe, és az összes szabadidejét ott töltené. Ráadásul a pénzügyi szempontokat szem előtt tartó Nyuszkó Kisasszony sem tartja kordában, mert ha már kiperkáltuk a lóvét azért a bérletért, akkor nyomjunk le minél több órát, az úgy gazdaságos. Szóval ezek ketten nagyon összetartanak most. Ennek következtében fogyok, pedig állandó jelleggel éhes vagyok és zabálok, cipelem a málhát (edzőscucc) minden nap magammal a munkahelyre, és este tízkor állok neki főzni. Sokat fejlődött a koordinációm, szerintem az aerobik táboros ultrakomplikált step órákat is le tudnám követni, és minden este megboldogulok a hormonoktól, amik termelődnek.

De van itten néhány probléma.

Amíg a teremben nyomulok, nem gyakorlok itthon. Nem is tanulok, pedig a vizsga tételsorát nézegetve nem ártana elkezdeni, mert nagy szarban leszek májusban. Szégyenszemre társasági életet sem nagyon élek.
Szóval úgy döntöttem, hogy ha ez a bérlet lejár, egy kis ideig nem veszek újat.
Megelőzendő, hogy AtomAnti és Nyuszkó Kisasszony karöltve kicsinálják Lulut.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése