AtomAnti ma ténylegesen is megkapta a "vadállat" minősítést. Nem is akárkitől, hanem egy szintén vadállat (a szó legpozitívabb aerobikos értelmében) oktatótól. A szitu a következő: gyakorlaton kis csoportokra vagyunk osztva, és egymásnak vezényeljük a lépnivalókat, ma reggel konkrétan lineáris bemelegítést. Luluka a milliószor elgyakorolt műveletekkel úgy beég, hogy csak úgy füstöl. A múlt heti átlag napi 5 órás alvások, és a tegnap esti házibulin elfogyasztott fogalmam sincs milyen mennyiségű pezsgő hatására az istennek nem találom azt a Nagy Egyet, az egész gyakorlatsor úgy elcsúszik a zene mellett, mintha az ott sem lenne. A végén a minősítés: full gáz volt az egész, de az jó, hogy legalább vadállat vagy.
Olyan határozottan számoltam, meg vezényeltem, hogy a többiek kénytelenek voltak azt csinálni amit én, még ha nem is volt jó ütemre:)
AtomAntinak több se kellett, ebédszünetben irány kávézni (nem szoktam amúgy), és láss csodát, a nap hátralévő részére megtáltosodtam! Zene, számolás, vezénylés, mintha kicserélték volna a reggeli zombi Lulut. Azért csak ért valamit az a sok gyakorlás...
Éééés ami a legjobb: következő házi feladat mai napon kiosztva, amely többek között magába foglal újabb 10 óralátogatás. Január 28-ig! Úgyhogy legnagyobb sajnálatomra jövő héten nem fogok tudni sok időt szánni a másik suli (ami csak a papír megszerzéséről szól) következő aktuális vizsgájára. Mert ugye nekem aerobikozni kell járni. "Vadállat" AtomAnti hamarabb szabadul a ketrecéből, mint terveztem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése