2010. december 12., vasárnap

Álomkórság

Sikerült eljutnom abba az állapotba, hogy nem bírok eleget aludni. Folyamatosan álmos vagyok. Persze ha vasárnap hajnali négykor kell felkelni, hogy visszavonatozzak Pestre Suliba, és ez már nem is tudom megmondani hányadik ilyen hétvége, akkor nincs mit csodálkozni. Már olyan gyakorlott hajnali vonatozó vagyok, hogy megtanultam szunyókálni a vonaton. Fantasztikus eredmény... Csak pihenésre alkalmatlan. Jobb volna ilyenkor, ha nem elméleti, hanem gyakorlati nap lenne, ugrálás közben csak nem aludnék be.
Két ünnep között szabin leszek. Megmondjam mit fogok csinálni? 12 órákat aludni. Meg sütit zabálni nonstop. Na meg persze aerobikolni :) Tesókámat befogom páciensnek, de boldog lesz...
Visszaolvasva ezt a roppant tartalmas és épületes bejegyzést (úgy látszik hiába aludtam kicsit délután, hatástalannak bizonyult a szellemi tevékenységemre) úgy döntöttem, most nem is írok többet. Inkább gyakorlok kicsit. Hogy eljussak abba az állapotba is, hogy le bírok vezényelni hiba nélkül egy bemelegítést.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése