2010. december 5., vasárnap

AtomAnti

Nem csak Nyuszkó Kisasszonyt kell időnként háttérbe szorítani. Itt van AtomAnti is. AtomAnti képes beköltözni egy aerobik terembe, ha nyílt nap van, ő vadászik a fitness rendezvényekre, ugrál végig három napot az aerobik táborban, vagy fut le félmaratont két nappal véradás után. Neki köszönhetem az állóképességemet, vagy hogy látszik némi izomzat itt-ott. Ma viszont a Sulis gyakorlati napon egész nap pampogott, mert nem izzadtunk le tökig, és nem négykézláb másztunk ki a teremből. AtomAntinak nehéz lesz azt az alapelvet beverni a kis fejébe, hogy "az aerobik óra nem az én edzésem", lefordítva ezt a mai napra, annyit tesz, hogy "a tanulás nem edzés". Tanulni pedig van mit... Nem olyan egyszerű ugyanis egyszerre:
- lépni a lábbal
- fülikékkel kagylózni a zenét
- szájjal számolni, következő lépés nevét bemondani
- kézzel mutatni a következő lépést
- és lépni az új lépést a megfelelő időben, azaz zenében NAGY EGYRE
És akkor még koreográfia nincs is sehol. Azt mondják a nők egyszerre képesek több felé figyelni. Hát AtomAnti nem.
Azért lassan, de biztosan fejlődünk. Ma már kezdtem érezni a Nagy Egyet a zenében, most először. Király. Este a szomszédok nagy örömére gyakorolni fogok.
Most megyek főzni, mert AtomAntinak enni is kell.

1 megjegyzés:

  1. Olyan nincs, hogy SpontánLulu????????? Az lenne a legjobb, ha olyan is lenne. :-))

    VálaszTörlés