2010. december 29., szerda

Ünnepi tanulmányok

Nemhiába mondom mindig, hogy az én gyomrom vasból van. Végül egy nap alatt regenerálódott, a szombati töltöttkáposztával is összehaverkodott, sőt utána még négy napon át jó barátságban voltak, mert csak azt kapott. Na meg persze sütikét. Szóval ha nehezen is indult, de végül megvalósult az előre betervezett non-stop sütizabálós program, úgyhogy (bár azóta nem mértem, csak érzem) az elvesztett másfél kiló mínusz is visszatért a helyére. Neki is álltam gyorsan ugrabugrálni a szobámban gyakorlás címszó alatt. Sajna a lepedőnyi puskáimat nem hoztam haza, na azok hiányoznak. Ugrálhatnék egyébként az egyik pesti fitness teremben is, ahol négy napon át nyílt napokat tartanak. AtomAntinak való program, simán beköltözött volna oda mind a négy napra :) Így maradt a szobám, meg tesókám vigyorgó képe. Jót szórakozik azon, ahogy számolok. Na majd nem fog olyan jól szórakozni, amikor bélkilógatós órákat tartok!
Az ugrálás mellett elkezdtem tanulni is. Szeretett anatómiámat. Azért a nagy szeretet ellenére elég nehezen álltam neki, mégiscsak ünnepek vannak vagy mi... Megyek eszek is egy kis töltöttkáposztát. Hogy legyen energia az agyamnak a tanuláshoz.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése