2010. december 25., szombat

Karácsonyi gyomorrontás

Ne tessék rosszat gondolni rólam, nem a karácsonyi túlzabálásba betegedtem bele. Odáig el sem jutottam, ugyanis a gyomorrontás 23-án este lepett meg, bearanyozta az éjszakámat, hogy aztán 24-én délelőtt tomboljon tovább. Minden lehetséges módon távozott belőlem minden, ami csak távozhatott. Tesóm által belémtukmált pálinka sem bírta kifejteni áldásos gyomorfertőtlenítő hatását, mert olyan rövid időt töltött ott bent.
Úgyhogy a karácsonyi menü az alábbiak szerint állt össze:
- Főtt krumpli megbolondítva főtt répával
- Köretnek főtt rizs
- Egy kis jégsaláta
- Hozzá 2010-es évjáratú citromos tea
Desszert nem volt, mert az édességre rá sem bírtam nézni. Biztos azért, mert az előző nap elfogyasztott két szelet bejgli háromszor köszönt vissza. Valószínűleg ez az oka annak, hogy a karácsonyi zserbóm se sikerült olyan jól, mint a múltkori. Állítólag. Én nem tudom, azt még ma sem bírtam megkóstolni. A töltöttkáposztát viszont megkóstoltam. Ajánlom neki, hogy bent maradjon.
Újult erővel, és másfél kilóval könnyebben vágok neki ismét az aerobiknak.

1 megjegyzés: