Ez jóóóóó, ez tetszik! Lulu koreográfiát épít :) Igaz, csak négy lépéses, és még elég primitív, de határozottan jobb játék, mint bemelegítést gyakorolni. Add-on módszerrel épül a koreográfia, de ezt most nem magyarázom meg. El kell jönni kéremszépen majd az órámra, és akkor kiderül. Addig fúrja az oldalatokat a kíváncsiság! (képzelem mennyire... :)
A csodálatos koreográfiát még ki kell rakni óriás puskában a szekrényre (ja jut eszembe, oda már nem fér, mert tele van, következnek a falak), de majd ha nagy leszek, IQ-ból fogom nyomni. Hát mégse járkálhat az ember lepedőnyi puskákkal órát tartani...
Jár majd viszont plüss katicás cd-tartóval. Haláli:) Ma szereztem be lassan de biztosan gyarapodó cd gyűjteményem tárolására. Leértékelt áru volt a lelkem, mert hiányzik a fél szeme, amúgy mindene megvan. Hamburgerest vettem volna (ennek is az volt a címkéjére írva), de az nem volt készleten. Pedig az milyen "stílusos" lenne, egy plüss hamburgerrel járni aerobik órát tartani. Mondjuk Luluhoz egy kakaóscsiga formájú cd tartó illene a legjobban, ha már itt tartunk.
Úgyhogy holnap rendhagyó módon azt fogok reggelizni. Előtte a rend kedvéért építek majd egy kis koreográfiácskát.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése